.

.

In De Uitverkoop
1 dubbele Vervanging Elektroden voor Fitel S175/V2000/176/7/7A/CF/R/LP Glasvezel Fusion Splicer Elektrode staaf Gratis verzending

1 dubbele Vervanging Elektroden voor Fitel S175/V2000/176/7/7A/CF/R/LP Glasvezel Fusion Splicer Elektrode staaf Gratis verzending

11.04
€ 9.00 -18 %

Productcijfer
Op Voorraad

1 dubbele Vervanging Elektroden voor Fitel S175/V2000/176/7/7 A/CF/R/LP Glasvezel Fusion Splicer Elektrode staaf Gratis verzendingspecificaties Naam Product : Fiber Elektrische lassen elektrode staaf/ontlading naaldherkomst : Chinatoepassing modellen : Fitel S175/V2000/176/7/7 A/CF/R/LP Fusion Splicerontlading keer : > 4000 keer Test verlies : < 0.02d B2. Pictures 3. Internation order de koper is verantwoordelijk voor alle invoerrechten en lokale belastingen. controleer bij uw douane voordat uw aankoop. 4. & Handling ik binnen 3 werkdag na ontvangst van de betaling. elk item is zorgvuldig verpakt om ervoor het krijgt u in uitstekende conditie.
schip wereldwijd duurt ongeveer 16-28 werkdagen met tracking nummer gratis. We zullen dit item door HONGKONG POST, Normaal duurt het ongeveer 15-30 werkdagen naar Bestemming, we ook kan dit schip door EMS, DGM, SGP, CPAP aan wereldwijd.natuurlijk, we kan voldoen aan klant verzoek, schip goederen door andere manieren, maar de vracht moet betaald door klant. 5. Opnieuw en Terugbetaling bereik : als u niet ontvangen parcel beyond 35 dagen of een defect artikel of verkeerde item, pls contact via mail service, en Ik beloven zodra de situatie is bevestigd, we opnieuw of u terugbetalen.
het is klanten verantwoordelijkheid betalen voor de Terugkeer verzendkosten onder elke omstandigheid. en wij niet de terugkeer toepassing wanneer het buiten 14 dagen na het pakket ontvangen. en pls garantie dat de terugkeer item moet op originele staat. 6. Contact Me ons bedrijf is een professionele fabriek in glasvezel apparatuur meer dan zeven jaar, we zijn overtuigd onze producten zal voldoen u. ik zal hier lossen uw problemen, dus welkom op me altijd. en Ik beloven, antwoord ik u in 24 werken uur.
ons doel is om u tevreden als klant en in terugkeer handhaven onze uitstekende reputatie.

Gegevensblad

Modelnummer:
S175
Merknaam:
ZHWCOMM
Lead time:
Fiber Optic Fusion Splicer Electrode
Warranty:
1 year
Discharge times:
> 4000 times
Test loss:
Producten in categorie
€ 245.14 18 %

welkom om See Me Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerustcontact See Me service.

€ 540.14 18 %

S570024 TPSIAC, 20*10 / 100 / 1000 BaseT poorten, 4 * GE combo poorten, AC power de S5700 serie gigabit enterprise schakelaars (S5700 voor korte) zijn volgende generatie energiebesparende schakelaars ontwikkeld om de vraag hoge bandbreedte toegang en Ethernet multiservice aggregatie...

€ 326.00 361.80 18 %

10 G 1550nm 80 km SFP + optische module met dual LC connector en DDM functie Compatibel met H3 C equipemnts PRODUCT KENMERKEN Operating datasnelheid tot 10.3 Gbps 1550 nm EML zender en APD ontvanger gemiddeld Uitgangsvermogen : 0 ~ 5d Bm ontvanger Gevoeligheid : 24d Bm afstand tot 80 km over SMF enkele 3.3 V voeding en TTL Logic Interface Duplex LC Connector Interface, Hot Pluggable Compliant met MSA SFP + Specificatie SFF8431 Compliant met IEEE 802.3ae 10 GBASEZR / ZW Energieverlies < 1.5 W ingebouwde Digitale Diagnostische Functie operationele Case Temperatuur Standaard : 0 °C tot + 70 °C EML zender en APD ontvanger TOEPASSINGEN 10 GBASEZR / ZW 8 G / 10 G Fibre Channel andere Optische Link STANDAARD compliant aan SFF8431 en SFF8432 Compliant met SFF8472 Compliant met IEEE 802.3ae 10 GBASEZR en 10 GBASEZW Compliant met IEC 608251 Klasse 1 laser eye veilig Ro HS Compliant BESCHRIJVING SFP + ZR transceivers is 1550nm afgekoeld EML laser en APD fotodetector ontvanger gebaseerd 10 Gigabit SFP + transceiver, die is ontworpen verzenden en ontvangen optische data over single mode glasvezel voor link lengte tot 80km...

€ 78.94 18 %

Fujikura FSM22 S FSM21 S FSM12 S FSM11 S FSM60 S FSM80 S fusion splicer Shealth Klem / Fiber Houder 1 Paar geschikt voor 900um glasvezel en FTTH outdoor optische kabel.

€ 40.71 18 %

 SFP 10 / 100 / 1000 M Fiber Media Converter overzicht : JYTGM803 serie Gigabit Ethernet SFP fiber media converters de kloof tussen koper en fiber infrastructuren de SFP fiber media converters zijn ontworpen voor maximale gemak voor fiber om koper Ethernet conversie toepassingen die vereisen flexibiliteit in overdrachtssnelheden, werkafstanden, en fiber netwerk types die kan worden gerealiseerd door gewoon veranderende de hotplugenplay SFPs.toepassingen· Telecommunicatienetwerken· scholen, kantoren, Cyber Bars kenmerken : · hoge flexibiliteit met hot plugenplay SFP· 1600 byte super datapakkettransmissie· Full duplex flow control, Half duplexback druk· Link fault passeren (LFPT)· volledige gepositioneerd LEDs te geven macht en netwerk status specificaties : standaard IEEE802.3 (10 BASET), IEEE802.3u 100 BASETX / FX (SnelleEthernet),IEE802.3z 1000 BASESX / LX (GigabitEthernet), IEEE802.3x (Flow Control), IEEE802.1q, IEEE802.1p Qo S, IEEE802.1d Spanning Tree10 / 100 / 1000 BASETSTP of UTP Categorie 5 / 5e / 6 kabel (Max...

€ 9.97 18 %

Product foto : deze elektrode is geschikt voor de volgende model van de lasmachine : 280 280 G 300 300 T 260 nonbovenstaande modellen van de lasmachine gebruikers niet orde, om zo vermijd de verkeerde aankoop! gebruik van aandacht : proberen gebruik en behouden de lasmachine in een droge en geventileerde omgeving...

€ 19.25 18 %

welkom om See Me Technologie Co LTDkorting voor groothandel?meer deel nummers?offerte voor BOM?al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie.voor meer informatie of technische vraag, neem gerustcontact See Me service.

€ 58.16 18 %

St multimode lc om3 glasvezel kabels aqua 10 gig laser geoptimaliseerde50 / 125 micrometer multi mode glasvezel Om3 glasvezel patchkabel multimode duplex 50 / 125um 3.0mm vezel 5m Lengte van de kabel : 5 meter Kabeldiameters : 3.0mm Hoeveelheid : 5 stuks / lotgratis verzending naar de hele werelddoor china post lucht  om3 multimode glasvezelkabels50 / 125 is een van de meest gebruikte multimode glasvezel de andere meest gebruikte soorten zijn 62.5 / 125.De 50 en 125 is de meting door de eenheid micron...

€ 83.09 18 %

Compatibel voor cisco qsfp h40g cu3m qsfp+ 40gb directe hechten koperpassieve3 meter kabelnieuwe verkopen40g qsfp+ tot 40g qsfp+ 3 meter direct hechten kabel40 gbase qsfp+ kabels passieve vezels koperen kabel Beschrijving : het item als het beeldHoeveelheid : 1 stukgratis verzending naar de hele wereld door de lucht china of hongkong post De glasvezel switch merken compatibel : Qsfp+(Quad small form factor pluggable plus)directe hechten kabel Assemblages zijn zeer geschikt voor korte afstanden en bieden een zeer kosten effectieve manier om een 40 gigabit koppeling tussen qsfp+ havens van qsfp+ schakelaars binnen over de aangrenzende rekken en rekken...

€ 27.49 18 %

welkom om See Me Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? voor meer informatie, neem gerust contact See Me verkoper al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie.  

€ 22.44 18 %

Product Details Dell Force10 Echt CBL10 GSFPDAC3 MVendor Naam LODFIBERConnector Type SFP + SFP +Max Datasnelheid 10 Gbpskabel Type Passief Koperen Kabeldraad AWG 30 AWGkabel Lengte 3 m (9.84ft)jasje Materiaal PVC (OFNR)temperatuur 0 tot 70 °C (32 tot 158 °F) kwaliteit Certificering kwaliteit en normen zijn de foundation van LODFIBER...

€ 108.03 18 %

19 inch 48 mond 96 core Pull type ODF optische vezelverdeelraamwerk LC poort Rack Gemonteerd Indoor fiber patch panel toepassing > Lokale Netwerk> CATV Netwerk> FTTX Systeem> breed Gebied Netwerk> Test Instrumenten Feature > volledige modulaire ontwerp volledige positieve bediening> kan op 19inch standaard rack> toepasbaar lint en nietlint kabel> kan worden geïnstalleerd door FC, SC, ST en LC en andere adapters> gemakkelijk bedienen, perfecte bescherming> Set lassen en bedrading in een, grootschalige hoge dichtheid technische parameter omgevingstemperatuur : 40 ℃ ~ + 60 ℃atmosferische druk : 70 Kpa ~ 106 Kparelatieve vochtigheid : ≤ (op + 40 ℃)Insertion verlies : ≤ 0.3d Bterugkeer verlies : PC ≥40d B UPC ≥50d B APC ≥ 60dbglasvezel connector plug levensduur duurzaamheid van meer dan 1000 keer Pictures Internation order de koper is verantwoordelijk voor alle invoerrechten en lokale belastingen...

€ 37.39 18 %

100% Originele Fiber Elektroden voor INNO IFS15 IFS10 View3 Fusion Splicer Elektroden gebruikt voor Fiber Optische INNO Fusion Splicer

€ 33.14 18 %

gratis Verzending 2 stks / partij 12 Cores 12 F SC UPC 1.5 M Singlemode SC / UPC Glasvezel Pigtailtoepassingen : 1 glasvezel communicatie systeem2 Optische toegang netwerk3 Opticfiber Datum Communicatie4 Optischevezel CATV5 Een lokale netwerk (LAN)6 Test Apparatuurtechnische parameters : 1 De min buigradi: 3.8 cm2 temperatuur : 40 ~ 85 °C3 connector materialen : keramische plug core4 Min bandbreedte : 200 MHZ...

€ 216.06 18 %

      25 stks / partij FTTH 10 MW Rood Laserlicht Glasvezelkabel Tester metal Visual Fault Locator  10 MWmetalen Visual Fault Locatorpen rood licht emitterende apparaat door gebruik 650nm halfgeleider laser uitstoten rode licht, stabiele, en optische interface is aangesloten in themultimode en singlemode glasvezel, glasvezel foutdetectie functie...

€ 14.46 18 %

Vezelmes FC6 S Kenmerken en Functies : hoge kwaliteit fiber mes (aanbevolen voor FTTH koude lassen, hotmelt verbinding niet aanbevolen voor gebruik van deze paragraaf)...

€ 46.18 18 %

originele HT500 R Netwerk / Telecom RJ45 / RJ11 Krimptang8 P8 C / 6 P4 C / 6 P2 C Krimpen TangMet Cutter & Ratel betaling wij alleen accepteren Alipay betaling verzending alle bestellingen worden verwerkt in 1 werkdagen de datum van betaling...